Om eiendommen

Innarbeidet næringspark på Liertoppen, med umiddelbar nærhet til E 18 med påkjøring mot Asker/Oslo og Drammen/Vestfold. Få minutters gange til Liertoppen kjøpesenter med et godt servicetilbud, og el.bil ladestasjon for blant annet Tesla.

Attraktivt beliggende i veletablert næringsområde i landlige omgivelser. Bilorientert destinasjon med kun 10 minutter til Asker, og ca 12 minutter til Drammen.

Veldrevet og effektiv næringsbygg med svært god parkeringsdekning med inntil 200 p-plasser. Eiendommen har idag god leietaker tilfredshet med stille virksomheter.
Eiendommen er inndelt i flere bygg, med både lager og kontor lokaler.

Eiendommen forvaltes av solide Zenith Eiendom AS som anses som en tilstedeværende og profesjonell drifter med nærhet til både bygg og leietakere.

Buskerud Næringsmegling AS har fått i oppdrag av utleie av følgende lagerareal i bygget:

Lager:
1. etg 444 kvm
Mesanin 195 kvm
Totalt 639 kvm

Lokalet ligger på baksiden av bygget med god og brukervennlig tilgang. Lokale har kjørerampe, og direkte egen adkomst.
Lageret er søylefritt, 2 store kjøreporter og ca 5 meter fri takhøyde.
Etablert mesanin med kontorer, sosiale rom, wc sone og spiserom med kjøkken.

Driftskostnader: kr 230,- pr kvm à konto som avregnes etter årlig forbruk.
Strøm: kr 230,- pr kvm à konto som avregnes etter årlig forbruk.
Dekker forbruksstrøm, ventilasjon og oppvarming.

Parkering:
Eiendommen har idag ca 200 parkeringsplasser, og dermed god dekning.
Idag er det 8. el bil ladeplasser, med avgiftsbetaling mot utlevering av ladekort.

Velkommen til visning av Gjellebekkstubben 10!